Зручна миша створена для того, щоб забезпечити вам можливості швидкого і точного управління для продуктивної роботи практично в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 240J6AA |
| Вага | 0,11 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 24b17d59-c9c0-4988-be19-b41d906b7e46 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283 ₴







