



Кавомашина NIVONA CafeRomatica NICR790
52 871 ₴
44 059 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78278
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кавомашина NIVONA CafeRomatica NICR790
З кавоваркою NIVONA CafeRomatica NICR790 вам не потрібно витрачати час на налаштування рецептів. Попередньо встановлені програми дозволяють вам готувати каву, капучіно або латте в ідеальних смакових пропорціях.
Ваша улюблена кава
Ви завжди можете внести свої улюблені напої в базу рецептів, щоб знову і знову готувати їх, коли Вам потрібно.
Повне очищення
Кавомашина NIVONA CafeRomatica NICR790 автоматично очищає систему спінювання молока. Процедура проводиться автоматично, а її процес відображається на екрані.
Максимальна ефективність
Кавомашина NIVONA CafeRomatica NICR790 використовує якісну помпу з тиском 15 бар, що дозволяє використовувати каву будь-якого ступеня обсмажування та помелу.
Декілька порцій відразу
Кавомашина NIVONA CafeRomatica NICR790 має функцію приготування одразу кількох напоїв одночасно, що дозволяє максимально заощадити Ваш час.
Нові можливості
Система збалансованого аромату «Barista in a Box» - вибір одного з трьох рівнів екстракції для чудового смаку Вашої улюбленої кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Країна виробник | Китай |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип управління | Сенсорне |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.25 кг |
| Ширина | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції | |
| Спосіб приготування капуччино | автоматичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NICR790 |
| Вага (кг) | 9,2 кг |
| Вид | Автомат |
| Види напоїв | 4 |
| Висота | 55 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 40 см |
| Тиск помпи (бар) | 15 бар |
| Ємність для молока | Немає |
| Контейнер для засипання меленої кави | З контейнером для засипання меленої кави |
| Мoдель | CafeRomatica |
| Новинка | Немає |
| Об'єм (л) | 2,2 л |
| Об'єм контейнера для зерен (г) | 250 г |
| Оснащення | Дисплей/С контейнером для меленої кави |
| Споживана потужність (Вт) | 1 455 Вт |
| Розміри | 7c644d7d-659d-4b7d-bc9a-35b555c64b98 см mm |
| Регулювання напою | Ступінь помелу |
| Способ упаковки | d057f390-2d31-49b8-8c08-f801e16d862e |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип кавоварки | Кавомашина |
| Тип розміщення | Окремісна |
| Функція автовідключення | Автоматичне очищення від накипу/Одночасне приготування 2-х чашок кави/Подача гарячої води для |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 059 ₴


