Хлібопічка TEFAL Pain Plaisir PF220838
Завдяки хлібопічці Pain & Plaisir не потрібно обирати між смаком і користю для здоров'я! Ідеально підходить для людей з несприйняттям глютену або людей, які піклуються про своє здоров'я або дотримуються спеціальної дієти.17 автоматичних програм для приготування смачного хліба, включаючи 3 програми для приготування безглютенового хлібу: Безглютеновий хліб / Солодкий хліб без глютену / Безглютеновий торт. 7 програм для приготування хліба: Домашній хліб / Хліб швидкого приготування / Французький хліб / Солодкий хліб / Цільнозерновий хліб/ Цільнозерновий хліб швидкого приготування / Житній хліб. 7 додаткових програм: Тісто / Паста / Торт / Тільки приготування / Каша / Злаки / Варення
Потужність 650 Вт
Відкладений старт до 15 годин
3 безглютенові програми
Антипригарне покриття чаші
Оглядове віконце
Вибір кольору скоринки
Вибір розміру хліба
Дисплей та таймер
Корисна та водночас смачна домашня випічка
17 автоматичних програм для приготування смачного хліба, тістечок, тіста для піци, джемів, каш і злаків, включаючи 3 програми приготування безглютенової випічки.
Свіжий хліб всього за кілька кроків!
Повністю автоматичне приготування! Покладіть інгредієнти в чашу, виберіть програму, а хлібопічка зробить все за вас - від замішування до випікання! Стежте за процесом приготування завдяки широкому екрану, на якому чітко відображаються параметри та час.
3 програми для приготування безглютенової випічки
3 програми приготування безглютенової випічки дозволяють вам готувати безглютеновий хліб та тістечка, використовуючи різноманітне безглютенове борошно та суміші.
3 налаштування ваги та рівня обсмаження
Хліб від 500 г до 1 кг для маленької або великої родини. Виберіть колір скоринки: від легкого підрум'яненя до хрусткої скоринки.
Свіжоспечений хліб у будь-який час!
Функція відкладеного старту до 15 годин - для свіжоспеченого хліба будь-коли. Функція підтримки температури до 1 години.
Книга рецептів входить у комплект
Книга рецептів містить 27 простих рецептів, які допоможуть використати увесь потенціал хлібопічки Pain Plaisir. 10 простих рецептів безглютенової випічки. Кожен може спробувати приготувати смачний свіжий хліб, хліб з мюслями, традиційний хліб, торт з шинкою і сиром або булочки бріо. 6 рецептів здорового харчування, наприклад хліб без солі, морквяний хліб або каштановий торт. Також в книзі є рецепти свіжої пасти, тіста для піци, каші, рису і варення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Форма випічки | багет |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.65 кг |
| Ширина | 36 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Диспенсер для дріжджів | Ні |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оглядове віконце | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PF220838 |
| Вага (кг) | 3,9 кг |
| Можливості | Вибір розміру хліба/Вибір кольору скоринки/Підтримання температури |
| Час підтримки температури | 1 год |
| Висота | 36 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 33 см |
| Кількість лопатей | 1 шт |
| Кількість програм випічки | Пшеничний хліб/Ржаний хліб/Диєтичний хліб/Хліб без клейковини/Французький хліб/Швидке випікання/Тес |
| Максимальна вага випічки (кг) | 1 кг |
| Матеріал чаші | Метал |
| Мoдель | PF220838 |
| Новинка | Немає |
| Особливості хлібопічки | Підтримка температури/Вибір розміру хліба/Вибір кольору кірки |
| Відкладений старт | 15 ч |
| Споживана потужність (Вт) | 650 Вт |
| Програми приготування тіста | Для пельменів/Для піци |
| Розміри | 5779be22-3d4f-4668-8e9d-77e503833780 мм mm |
| Способ упаковки | d14be15a-6260-47be-a0e5-131deabe77e6 |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Сфера використання | Побутової |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 558 ₴






