Чохол Lisboa — це не звичайний чохол для ноутбука — тканина, виготовлена з 4 перероблених ПЕТ-пляшок, транспортує ваш ноутбук зі стилем, легкістю та совістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24982_TRUST |
| Вага | 0,33 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 31 см |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴








