Чохол до ноутбука Trust Lisboa Sleeve 16” Green
859 ₴
716 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 99565
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Lisboa — це не звичайний чохол для ноутбука — тканина, виготовлена з 4 перероблених ПЕТ-пляшок, транспортує ваш ноутбук зі стилем, легкістю та совістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25247_TRUST |
| Вага | 0,33 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 31 см |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716 ₴








