2 дні
Миша DEFENDER (52026) Auris MB-027, 4D, 800-1600dpi, RED, wireless, silent
282 ₴
235 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101250
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими розподільної здатності миші 800/1200/1600 dpi
Безшумне натиснення кнопок
Кнопка зміни роздільної здатностi
Прогумоване колесо прокручування
Міцні тефлонові ніжки легко ковзають по поверхні столу
Радіус дії 10 м
Симетрична обтічна форма зручна для роботи будь-якою рукою
Багатофункціональне програмне забезпечення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52026 |
| Вага | 0,08 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 351e8055-6dac-4779-b2d4-6efdac2dad мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


