1 день




Миша DEFENDER (52995) Wave MM-995, 4D, 800-1600dpi, BLACK, wireless, silent
256 ₴
213 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101254
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими роздільної здатності миші 800/1200/1600 dpi
Безшумне натиснення кнопок
Кнопка зміни роздільної здатностi
Прогумоване колесо прокручування
Міцні тефлонові ніжки легко ковзають по поверхні столу
Радіус дії 10 м
Симетрична обтічна форма зручна для роботи будь-якою рукою
Багатофункціональне програмне забезпечення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52995 |
| Вага | 0,08 |
| Вага (г) | 50 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 1808b012-baa6-42fc-8184-c0d6f758c193 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴


