2 дні




Миша DEFENDER (52052) Prime MB-053, 6D, 800-1600dpi, RED, wireless, silent
290 ₴
242 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101255
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими розподільної здатності миші 800/1200/1600 dpi
Accurate and reliable Pixart 3065 sensor
Безшумне натиснення кнопок
Кнопка зміни роздільної здатностi
Прогумоване колесо прокручування
Міцне, приємне на дотик прогумоване покриття
Міцні тефлонові ніжки легко ковзають по поверхні столу
Ергономічна форма
Радіус дії 10 м
Багатофункціональне програмне забезпечення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52052 |
| Вага | 0,08 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 33d9a272-174a-44e4-83fb-a2736a6ee188 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242 ₴


