2 дні
Клавіатура мембранна 2E KS250 84key, WL/BT, EN/UK, чорно-сірий
1 159 ₴
966 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 105870
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова клавіатура 2E KS250 WL BT є оптимальним вибором для користувачів, для яких головними критеріями є зручність та ефективність. Однозонна модель виготовлена з міцного ABS-пластику, конструкцією передбачена виїмка з прогумованим покриттям для встановлення планшета або телефона. Причин перейматися щодо стійкості немає, адже клавіатура важить 799,4 г, тож точно «втримає» під’єднаний девайс.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 84 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-KS250WBK_UA |
| Вага | 0,97 |
| Вага (кг) | 0,799 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 33 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB |
| Джерело живлення | 2 х ААА |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | edf8b2da-6bb4-4d02-bb06-9e6b9f338b85 мм mm |
| Сумісність з ОС | iOS/Linux/Windows |
| Способ упаковки | 08e9a3bb-b03e-45ed-972d-350d8d62adbb |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴











