2 дні
Клавіатура мембранна 2E KS240 110key, WL/BT, EN/UK, сіро-чорний
1 300 ₴
1 083 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 105871
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виконана в мінімалістському стилі, ергономічна повнорозмірна бездротова клавіатура 2E KS240 WL BT є справжнім витвором мистецтва створення сучасної комп’ютерної периферії. Тризонна клавіатура має увігнуті клавіші, що забезпечують зручність і комфорт під час тривалого друку. 110 клавіш, з-поміж яких 12 мультимедійних, вирізняються низьким ходом. Аксесуар виготовлено з легкого й водночас стійкого до пошкоджень ABS-пластику, вага моделі становить 513 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 110 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-KS240WG_UA |
| Вага | 0,688 |
| Вага (кг) | 0,513 кг |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 46 см |
| Інтерфейс підключення | USB/Радіоінтерфейс |
| Джерело живлення | 1 х ААА |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 1a8b67dc-54da-4bff-8d9a-aa6056dad424 мм mm |
| Сумісність з ОС | iOS/Linux/Windows |
| Способ упаковки | acfeb847-5885-481b-b5e1-ffafbb97eb6b |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083 ₴










