2 дні
Комплект клавіатура та миша 2E MK440 WL/BT, EN/UK, сіро-чорний
1 433 ₴
1 194 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 105874
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Охайний, мінімалістський, справжній витвір периферійного мистецтва – усе це про бездротовий комплект 2E MK440. Тризонна повнорозмірна клавіатура має увігнуті клавіші для зручнішого використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 110 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MK440WBGR_UA |
| Вага | 0,789 |
| Вага (г) | 65 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 52 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 899e0479-4542-4925-af58-5ba889999b66 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Способ упаковки | b30832f6-8091-4761-b7e1-cd6797b202cb |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 194 ₴











