Кастомізований сенсор Завдяки професійному сенсору з характеристиками 10000 CPI, 8000 FPS, 250 IPS та прискоренням 35g миша забезпечує точність і керованість там, де потрібна швидкість реакції: в іграх FPS і тп. Частота опитування Перемикайтеся між доступними значеннями (125, 500, 1000, 2000 Гц) і виберіть те, що найкраще підходить для ваших ігрових сесій. 4 типи налаштування LOD Персоналізуйте висоту відриву (LOD) відповідно до ваших ігрових навичок. Налаштуйте LOD, щоб якнайкраще забезпечити точність і керованість. 5 профілів підсвічування П'ять типів RGB підсвічування встановлено за замовчуванням. Щоб налаштувати світлові ефекти, натисніть [1]. 3 режими стрільби/зброї Ви можете перемикатися між 3 режимами зброї (1/N/3) для лівої кнопки за допомогою додаткового колеса прокручування. Кнопка точного керування Налаштуйте один із шести різних режимів точного керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bloody |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 16 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | W70 Max Bloody (Stone black) |
| Вага | 0,32 |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 22 см |
| Кількість клавіш миші | 11 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 10000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴




