



Клавіатура механічна Razer BlackWidow V4, 114key, Yellow Switch, USB-A, EN/RU, RGB, чорний
9 841 ₴
8 201 ₴
- Готово до відправки
- Код: 105875
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запустіть свою батл-станцію на повну потужність за допомогою ідеального центру керування для налаштування ПК. Оснащена клавішами макросів і мультимедіа, вона надає доступ до розширених команд і ярликів, а також забезпечує повне занурення за допомогою вдосконаленої механічної клавіатури, яка чудово поєднується з RGB-підсвіткою Razer Chroma™ RGB.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Кількість клавіш клавіатури | 115 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ03-04692500-R3R1 |
| Вага | 2 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 52 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | fb479411-5b15-412b-b955-dc692a0ccd4 мм mm |
| Українська розкладка | Немає |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 201 ₴


