USB Hub Defender Quadro Promt USB 2.0, 4 порта
364 ₴
303 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101963
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний 4-портовий міні-хаб
Для роботи не потрібні додаткові драйвери
Зручний доступ до роз'ємів
Світлодіодний індикатор
Живлення від порту USB
Роз'єм для блоку живлення
Токовий захист портів USB
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 83200 |
| Швидка зарядка | Немає |
| Вага | 0,06 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 3 міс |
| Глибина | 14 см |
| Новинка | Немає |
| Порти і роз'єми | USB 2.0 |
| Форм фактор | Зовнішній |
| Ширина | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴


