Чохол Incase Textured Hardshell (INMB200650-GFT)
2 035 ₴
1 696 ₴
- В наявності
- Код: 47859
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Incase Textured Hardshell
Woolenex - це універсальний щільно сплетений матеріал, витканий з поліефірних волокон двох різної товщини. Використовуючи волокна різного діаметру, ми отримуємо дійсно бажану тканину. В результаті виходить безпрецедентний баланс легкості, міцності і глибини кольору. Ця унікальна суміш також забезпечує стійкість до зношування і вицвітання при тривалому використанні.
Стильний дизайн
Вільний доступ до портів і роз'ємів
Легше і міцніше
Виготовлений з поліестеру 300D і 600D, Woolenex зберігає тонку і легку форму. Це дозволить вам оптимально використовувати його протягом тривалого періоду часу. Його еластичний склад адаптується до будь-яких умов навколишнього середовища з чудовою стійкістю до стирання і усадки.
Атмосферостійкий
Woolenex має водовідштовхувальне верхнє покриття, стійке до дощу, снігу, мокрого снігу або пару. Покриття також запобігає зростання цвілі і грибка і допомагає запобігти прилипання хімікатів або небажаних залишків до тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Incase |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INMB200650-GFT |
| Вага | 0,4 |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін (міс) | 1 міс |
| Глибина | 3 см |
| Застібка | Немає |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Мoдель | Textured Hardshell |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Вільний доступ до портів і роз'ємів |
| Сумісність з | MacBook Air 13 |
| Способ упаковки | 71226acf-caf3-4bb-8015-955731d94be |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Фіксація планшета | Замикання |
| Форм-фактор | Чохол-накладка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 696 ₴











