Миша LOGITECH MX Anywhere 3S Bluetooth, Graphite
3 965 ₴
3 304 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 92067
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПРЕДСТАВЛЯЄМО ПОКРАЩЕНУ ВЕРСІЮ КЛАСИЧНОЇ КОМПАКТНОЇ МИШІ
Модель Logitech MX Anywhere 3S з високою швидкістю відстеження, максимальною продуктивністю та безшумними кнопками. Чутливістю до 8000 точок на дюйм та точним відстеженням на будь-якій поверхні.
ПРАЦЮЙТЕ В ТИШІ
Кнопки з тихим натисканням надають приємні тактильні відчуття під час роботи та видають менше шуму (ніж MX Anywhere 3).
ТОЧНЕ ВІДСТВЕЖЕННЯ
Миша MX Anywhere 3S тепер також оснащена оптичним датчиком чутливістю 8000 точок на дюйм, що забезпечує найвищу швидкодію на будь-якій поверхні, навіть на склі.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
При повній зарядці батареї, миша MX Anywhere 3S може працювати до 70 днів, а швидкої зарядки впродовж однієї хвилини вистачить на три години роботи.
1000 РЯДКІВ ЗА СЕКУНДУ
Електромагнітна прокрутка MagSpeed гарантує вражаючу швидкість, точність та практично безшумну роботу з можливістю прокручування 1000 рядків за секунду.
КОМФОРТ БУДЬ-ДЕ
Компактна низькопрофільна конструкція повторює форму долоні.
НАЛАШТУЙТЕСЬ НА ПРОДУКТИВНІСТЬ З LOGI OPTIONS+
Додаток Logi Options+ дозволяє використовувати функцію керування Flow одночасно на кількох комп'ютерах та надає більше можливостей для налаштування, ніж будь-коли. раніше.
КРОС-КОМП'ЮТЕРНЕ КЕРУВАННЯ
Керуйте декількома комп'ютерами за допомогою миші, сумісної з функцією Flow. Автоматично перемикайтеся між комп'ютерами, рухаючи курсор до краю екрана. Ваша миша рухається разом з вами, навіть між операційними системами Windows та macOS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 3.44 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006929 |
| Вага | 0,24 |
| Вага (г) | 99 р |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 10.05 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 38884c2e-417b-4cd6-8995-21b7545b2dda мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 200 - 8000 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 304 ₴









