



Чохол-папка Incase 16" Hardshell Case для MacBook Pro - Green (INMB200686-FGN)
1 254 ₴
1 045 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 93550
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол-накладка 16" Hardshell Case for MacBook ProХочете зберегти свій лептоп у бездоганному вигляді? Про це подбає Incase Hardshell Case - чохол-накладка для Apple MacBook Pro 16". Його легкі та міцні стінки з полікарбонату захищають ноутбук від зовнішніх впливів, лаконічно підкреслюючи риси пристрою.Міцний корпусПлавні лініїПідлягає вторинній переробціЗручне підключення периферії
Матеріали преміум-класу
На відміну від інших жорстких корпусів, які виготовляються з АБС-пластику, ми конструюємо наші жорсткі корпуси MacBook з полікарбонату преміум-класу Bayer Makrolon. Цей матеріал вирізняється дивовижною легкістю і, водночас, надзвичайною міцністю.
Надійний захист
Чохол-накладка захистить ваш MacBook Pro від подряпин, потертостей і невеликих ударів. Incase Hardshell Case виготовлений з полікарбонату - матеріалу, який має підвищену міцність і стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
Досконалий дизайн
Стінки чохла точно повторюють форми Apple MacBook Pro 16", підкреслюючи його досконалість. А рельєфна перфорована текстура полікарбонату додає в дизайн Incase Hardshell Case технологічні нотки і сприяє надійному хвату.
Зручність використання
Прорізи для портів і роз'ємів дають змогу вільно під'єднувати периферію, а прогумовані ніжки запобігають ковзанню ноутбука на гладких поверхнях. При цьому одягнути і зняти чохол можна за лічені секунди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Incase |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | INMB200686-FGN |
| Вага | 0,1 |
| Вага (г) | 100 г |
| Висота | 37 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 2.5 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 16 " |
| Додаткові характеристики | eb6c0859-45b4-4683-bd81-2ac71619bae4 |
| Застібка | Немає |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Мoдель | Hardshell Case |
| Призначення | Для ноутбука |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Вільний доступ до портів і роз'ємів |
| Розміри | 172fbc09-ad23-4863-b5c2-fc3421ce0337 мм mm |
| Сумісність з | MacBook Pro 16 |
| Способ упаковки | 71226acf-caf3-4bb-8015-955731d94be |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип аксесуара | Чехол |
| Фіксація планшета | Замикання |
| Форм-фактор | Чохол-накладка |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴


