Комплект бездротовий XTRIKE ME MK-208W UA (ножичні перемикачі, Low profile) чорний
794 ₴
662 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 104795
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект бездротовий XTRIKE ME UA (MK-208WUA) - це зручне та функціональне рішення, яке допоможе вам продуктивно працювати без зайвих зусиль.
Тиха бездротова ножична клавіатура сприятиме ефективному виконанню задач. Вона поєднала у собі практичність мембранної клавіатури та надійність механічної. Клавіші клавіатури витримують до 10 млн натискань.
Комфортна в користуванні бездротова мишка з оптичним сенсором однаково добре підходить як для правої, так і для лівої руки. Роздільна здатність до 1600 DPI робить мишку точною та швидкою.
Комплект бездротовий XTRIKE ME UA допоможе уникнути безладу від кабелів на робочому столі. Його підключення до ПК здійснюється за допомогою бездротової технології 2,4 ГГц.
Комплект бездротовий XTRIKE ME UA підтримує операційні системи WINDOWS, MAC та Android.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | XTRIKE ME |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MK-208WUA |
| Вага | 0,98 |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 3 см |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | ebb64a01-9697-4ea0-ae96-09debec7a923 мм mm |
| Тип клавіатури | Ножичні |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 50.8 мм |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴








