Призначення Звичайна
Розмір миші Маленька
Підключення бездротове
Інтерфейс підключення USB
Роздільна здатність, dpi 1600 dpi
Кнопки стандартні
Кількість кнопок 3
Колір чорний-червоний
Габарити 94.8 x 57 x 39.1 мм
Вага 0.08 кг
Габарити упаковки 110 x 70 x 52 мм
Вага з упаковкою 0.14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 11 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7KX10AA |
| Вага | 0,14 |
| Висота | 5.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 7 см |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Маленька |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴


