Кастомізована клавіатура з новітніми BLMS-перемикачами забезпечує максимальний комфорт та блискавичну швидкість спрацьовування. Механічний перемикач Bloody BLMS. Спеціально налаштовані точка та сила зносу, щоб дати гравцям незвичайну швидкість та відчуття! Можливість заміни. Сумісний з 3-контактними та 5-контактними механічними перемикачами. Надзвичайно тихий друк. Силіконове наповнення зменшує відлуння, що виникає під час друку. Силіконові накладки зменшують шум, що виникає при натисканні Дві ніжки, що регулюються. Клавіатура поставляється разом з ніжками з 2 рівнями регулювання висоти, щоб ви могли налаштувати положення клавіатури на свій лад підсвічуванням RGB. Вільно налаштовуйте 16.8 мільйонів варіантів кольору, створюючи власний унікальний RGB-стиль. 10 ефектів підсвічування за промовчанням. Налаштуйте ефекти підсвічування за допомогою комбінації FN+0-9 для зміни кольору без використання драйвера. Збереження 7 ігрових режимів. Натисніть Fn+F9/F10, щоб переключити 7 ігрових режимів 4 Mб вбудованої пам'яті. Клавіатура має пам'ять EEPROM, завдяки чому може зберігати сім видів конфігурації клавіш на різних комп'ютерах для архівування та зберігання макросів без драйвера. 100% N-клавіше натискання. Кожне натискання реєструється незалежно від того, скільки клавіш натиснуто або утримується одночасно 87-клавіатура. Конструкція TKL позбавлена цифрового блоку, що робить клавіатуру більш компактною та ергономічною, заощаджуючи цінний простір на робочому столі та забезпечуючи максимальний комфорт під час тривалих ігрових сесій. Елітне ПЗ Bloody KeyDominator. Створюйте власні макроси за допомогою Bloody KeyDominator, яку можна завантажити на сайті Bloody.com. Прокладання кабелів за 3 напрямками. Клавіатура поставляється з інтерфейсом Type-C з 3-спрямованим укладанням для кращої організації кабелів
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 87 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | S87 (Energy Red) |
| Вага | 1,24 |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 6 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 3b619590-eb7e-46c1-bc32-9e6f4cc377d7 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 364 ₴





