Миша оснащена блакитним світлодіодним підсвічуванням, що полегшує її використання в темряві. Особливості Синє підсвічування. Світлодіодне підсвічування дозволяє легко використовувати мишу в темряві 1200 DPI. Гарантоване плавне та точне відстеження на будь-якій поверхні. Життєвий цикл довжиною 5 млн. кліків. Клавіші найвищої якості з гарантією понад 5 млн. кліків 8-в-одному. 8 жестів для виконання вибраних команд за допомогою гарячих клавіш 4-стороннє колесо прокручування. Інтелектуальна горизонтальна та вертикальна прокрутка Пилозахищене колесо. Пилозахищена конструкція продовжує термін служби колеса Безшумні натискання. Дозволяє зосередитися на виконанні поставленого завдання та не турбуватися про те, що це може перешкодити оточуючим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 16 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N-530S (White) |
| Вага | 0,145 |
| Висота | 11 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Безшумна |
| Харчування | USB кабель |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | e675600d-395d-442c-b5b0-6200614dc003 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 6531f42f-fd32-4cf0-a672-1e38afaeef0f |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 254 ₴











