Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MX Keys Combo for Business Graphite US (920-010933
10 792 ₴
8 993 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 88838
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип - мультимедійний, бездротовий, інтерфейс підключення - радіо, Bluetooth, формат клавіатури - повнорозмірна, роздільна здатність (max) - 8000 dpi, Колір - чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 108 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-010933 |
| Вага | 0,65 |
| Вага (г) | 141 г |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 39 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 9741b55e-e99f-4193-bdc0-177707fa3ed3 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 8000 DPI |
| Способ упаковки | 081ccd96-3737-4637-8241-13bb238d7abd |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 993 ₴










