Мишка Logitech M171 (910-004424) Grey/Black USB
630 ₴
525 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 30549
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
НАДІЙНЕ БЕЗДРОТОВОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ.
ТЕПЕР - БЕЗ ДОПОМОГИ ПРОВОДІВ.
Бездротова миша Logitech M171 поєднує в собі зручність бездротового підключення і надійність провідного з'єднання. Завдяки використанню удосконаленої бездротової технології зв'язку на частоті 2,4 ГГц від Logitech діапазон її дії становить 10 метрів. Ця доступна за ціною миша може працювати до 12 місяців від однієї батареї типу AA. Налаштувати її дуже легко - просто вставте мініатюрний бездротовою приймач в USB-слот. Миша M171 не вимагає сполучення і установки програмного забезпечення. Сумісна з операційними системами Windows, Mac і Chrome.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-004424 |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 123 г |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 8 см |
| Кількість клавіш миші | 2 шт |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 8937644e-574b-46a2-9f5a-b8300060258a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴


