



Клавіатура Razer BlackWidow V4 X Yellow Switch RU Black (RZ03-04702500-R3R1)
7 490 ₴
6 242 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 105448
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оновіть ядро своєї бойової станції з Razer BlackWidow V4 X? - Просунутою механічною ігровою клавіатурою, створеною для розширення можливостей управління. Активуйте складні команди та сполучення клавіш без затримок завдяки набору клавіш макросів та мультимедійних клавіш і пориньте в ігровий процес на новому рівні завдяки підсвічуванню Razer Chroma RGB. 6 СПЕЦІАЛЬНИХ МАКРОКЛАВІШ Настроюване керування на кінчиках ваших пальців Легкодоступні клавіші макросів, які можна запрограмувати під власний стиль гри, збагатять ваш арсенал команд: від використання суперздібностей до оптимізації перемикання умінь. БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНЕ КОЛЕСИКО І ДОДАТКОВІ МУЛЬТИМЕДІЙНІ КЛАВИШИ Зручне керування Ставте на паузу, відтворюйте, пропускайте і налаштовуйте все - від яскравості до гучності - максимальна зручність, поки ви насолоджуєтеся розвагами. МЕХАНІЧНІ ПЕРЕМИКАЧІ RAZER ТРЕТЬОГО ПОКОЛІННЯ Швидке і точне спрацювання Виберіть один з двох перемикачів, які пропонують різні відчуття: зелений клікаючий перемикач для точного спрацювання і тактильною віддачею або жовтий лінійний безперервник для швидкого. НА БАЗІ RAZER CHROMA RGB Конструкція перемикачів забезпечує більш яскраве та рівномірне підсвічування цієї клавіатури. Ви зможете застосувати до кожної клавіші будь-який з 16,8 млн кольорових відтінків, а також різні світлові ефекти, включаючи динамічне підсвічування для сотень ігор з підтримкою Chroma. DOUBLESHOT ABS КЕЙКАПИ Зроблені з використанням технології подвійного лиття, що гарантує, що символи ніколи не зітруться. Кейкапи також мають дуже товсті стінки, що робить їх надзвичайно міцними, щоб витримувати інтенсивний геймінг. Звукопоглинаюча піна і змащені стабілізатори Поліпшена акустика клавіатури Завдяки шару спеціальної піни під друкованою платою і змазаним стабілізаторам, що зводять шум до мінімуму, Razer BlackWidow V4 X забезпечує не тільки відмінні відчуття при друку, але і.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Кількість клавіш клавіатури | 110 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ03-04702500-R3R1 |
| Вага | 1,94 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Корпус | Металлический |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | fb479411-5b15-412b-b955-dc692a0ccd4 мм mm |
| Сумісність з ОС | Mac OS/Android/Linux |
| Українська розкладка | Немає |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 242 ₴


