15 автоматичних програм. Хлібопічка Gorenje BM 910 W II має 15 вбудованих програм випічки, в тому числі швидка випічка, безглютенова випічка, програма підняття тіста, а також приготування домашнього йогурту і джему. Також передбачена можливість замішування тіста. Автозбереження програми при збої в електроживленні. У разі непередбаченого відключення електроживлення хлібопічка в автоматичному режимі збереже ваші налаштування, таким чином дозволяючи швидко відновити роботу після усунення проблем з подачею електрики. Функція підтримки температури. Хлебопічка Gorenje BM 910 W II дозволяє при необхідності зберегти тепло випеченого виробу на протязі певного відрізку часу. Випічка без глютену. Gorenje піклується про тих, кому необхідно споживати безглютенову випічку. Спеціальна програма налаштована таким чином, щоб забезпечити відмінні результати, адже випічка без глютену вимагає більше часу для відстоювання тіста і збільшення випікання. Для ранкового частування. Пропонуємо вам прокидатися не від звуку настирливого будильника, а завдяки аромату свіжоспеченого хліба. З функцією відкладеного старту до 13 годин, ви можете налаштувати час приготування таким чином, щоб вранці побалувати себе свіжою випічкою. Просто заздалегідь додайте необхідні інгредієнти в хлібопічку, виберіть потрібну програму та час відстрочки старту. Готуй улюблене варення / джем. За допомогою однієї з встановлених автоматичних програм в хлібопічці Gorenje ви з легкістю приготуєте улюблене домашнє варення. Досить порізати на бажані шматочки вибрані плоди, додати необхідну кількість цукру, натиснути програму "Jam".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Кількість програм випічки | 8 |
| Регулювання ваги випічки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Форма випічки | багет |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.465 кг |
| Ширина | 35 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вибір кольору скориночки | Так |
| Диспенсер для дріжджів | Так |
| Дисплей | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оглядове віконце | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BM910WII |
| Вага (кг) | 3,5 кг |
| Висота | 34 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 26 см |
| Мoдель | BM910WII |
| Споживана потужність (Вт) | 550 Вт |
| Розміри | d1138e48-b977-45cd-9b48-2e8a08061247 мм mm |
| Способ упаковки | 1faf2f5f-d45b-4370-bcfa-0ab035d64d14 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Сфера використання | Побутової |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 872 ₴


