Чохол HP Protective Reversible 15.6 Black/Blue Laptop Sleeve
1 229 ₴
1 024 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 84475
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей двосторонній чохол для ноутбука із міцного неопрену захистить ваш комп'ютер від ударів та подряпин. Завдяки двосторонній конструкції ви можете змінювати колір, коли захочете. Бічний клапан без блискавки дозволяє надійно та безпечно розмістити ноутбук у чохлі. Цей чохол з тонким профілем легко поміститься у ваш рюкзак, портфель або сумку. Цей гнучкий і міцний чохол з неопрену захистить ваш комп'ютер від ударів та подряпин. Ви можете впевнено брати свій ноутбук куди завгодно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2F1X7AA |
| Вага | 0,26 |
| Вага (г) | 190 г |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 43 см |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові характеристики | 2bb83285-5beb-43a7-801b-7cfacb52e69a |
| Матеріал корпусу | Неопрен |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴


