Бездротова миша HP 220 виконана в сучасному дизайні, який гармонійно поєднується з розширеними можливостями і забезпечують додатковий комфорт. Потужний оптичний датчик з синім світлодіодом з дозволом 1300 DPI забезпечує точне переміщення на більшості поверхонь. Миша HP 220 Wireless має симетричну форму і призначена для повсякденного комфорту в будь-який руці. Ефективне використання батарейки забезпечує до 15 місяців щоденної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3FV66AA |
| Вага | 0,1 |
| Вага (г) | 80 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для настільного ПК/Ігрові |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | b5ed96e1-1e4c-4c99-adaf-f29674b7982f мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1300 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Способ упаковки | f22f51a3-5fc1-409a-8ba5-d55fd9bef06f |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴


