Надійні, якісні та водночас доступні клавіатури FrimeCom призначені для ефективної та повсякденної роботи користувачів будь-якого рівня. Їх компактність та ергономіка, разом із багатим функціоналом, стабільністю та довговічністю, здатні відповідати вимогам як новачків, так і досвідчених користувачів. Клавіатури мають високоякісну механіку, оригінальний дизайн, герметичну водонепроникну мембрану, стандартні інтерфейси USB або PS/2.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Кількість клавіш клавіатури | 108 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FC-801А-USB |
| Вага | 0,55 |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 46 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 480d8aa5-6093-41ea-94ba-ecaae0c82996 мм mm |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273 ₴


