Мишка AOC GM500 ігрова, 5000dpi., 8кн., RGB PMW3325 чорна
960 ₴
800 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 102544
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Миша для правої руки AOC AGM500 миттєво перетворить ваші рухи в ігрові дії. ЇЇ високотехнологічний оптичний сенсор Pixart PMW3325 забезпечує 100 IPS, прискорення 20G та роздільну здатність 5000 DPI, яку можна легко змінювати під час гри за допомогою вбудованого перемикача. Це допоможе вам бути швидким та точним водночас.
Програмне забезпечення AOC G-Tools Software дозволяє визначити функції всіх восьми кнопок миші та здійснити синхронізацію її підсвітки Light FX Sync RGB.
З надійними перемикачами Omron миша AOC AGM500 вирізняється своєю довговічністю, вона без проблем витримує 50 млн натискань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 16.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GM500DRBE |
| Вага | 0,2 |
| Висота | 4.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 11 см |
| Розмір миші | Велика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴








