Миша HyperX Pulsefire Haste 2 mini, RGB, USB-A/WL/BT, білий
4 284 ₴
3 570 ₴
- В наявності
- Код: 110226
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Wireless — це точна, надлегка миша зі свободою бездротового зв’язку в компактному формфакторі менше 60 грамів. Вона на 16% менша за Pulsefire Haste 2 Wireless, але містить той самий набір високопродуктивних спеціальних компонентів HyperX. Перемикайтеся між бездротовим з’єднанням 2,4 ГГц і Bluetooth за допомогою зарядного кабелю USB-C до USB-A для заряджання в дротовому режимі. Бездоганний датчик HyperX 26K забезпечує вбудоване виявлення DPI до 26 000 зі швидкістю відстеження до 650 IPS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Білий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7D389AA |
| Вага | 0,26 |
| Вага (г) | 59 г |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 15 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/Wireless |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 26000 DPI |
| Способ упаковки | 0e4d8ee1-3b76-4bc5-a68c-35028a98a0d0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴










