AIRBLADER – втілення легкості. Керуючись правилом «форма слідує за функцією» Cougar спробували поєднати мінімальну область зіткнення під час використання миші, а потім надати їй абсолютно нову форму. Миша не тільки дуже легка, а й надає чудові тактильні відчуття. Симетричний та компактний дизайн більше підходить для кігтьового хвату. Для тих, хто віддає перевагу легким мишам, AIRBLADER пропонує плавне управління з високою точністю і абсолютно новий унікальний дизайн.
Надзвичайна легкість
Легка ігрова миша AIRBLADER відрізняється від мишок з "стільникової" структурою. Миша має порожню конструкцію від центру до хвоста та сучасний дизайн. Вага миші зменшена до неймовірних значень – лише 62 грами. Це безумовно найкращий вибір для тих, хто віддає перевагу легким мишам.
Максимальна довговічність
Розроблена для безпрецедентної продуктивності під час напруженої ігрової сесії, AIRBLADER оснащена високоякісними механічними перемикачами, що забезпечують до 50 мільйонів натискань. Вони не лише забезпечують найменший час відгуку, а й зберігають більшу довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 16 мм |
| Тип | Миша |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Airblader |
| Вага | 0,096 |
| Вага (г) | 62 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 291 ₴










