Підвищіть ефективність і продуктивність завдяки неймовірній трьохзонній клавіатурі з повнорозмірними клавішами зі стрілками і цифровою панеллю. Світлодіодний індикатор блокування кришки загоряється, коли він увімкнений, що допомагає поліпшити точність введення. Випробуйте природний комфорт з високочутливою мишею, яка відмінно доповнює ваші пристрої HP.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4CE97AA |
| Вага | 0 |
| Висота | 0 см |
| Глибина | 0 см |
| Підключення пристрою | Провідні |
| Розміри | 0439e507-d5c2-4ad7-b5da-0f538c30d573 мм mm |
| Тип клавіатури | <> |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴



