Мишка бездротова HP 240 Bluetooth, 3 кн., 1600 dpi, білий
950 ₴
792 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 104819
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша з 1600 DPI HP 240 (793F9AA) забезпечує надійне з’єднання та високу точність відстеження рухів. Вона однаково зручна для користування правою та лівою рукою.
Підключення миші здійснюється через технологію Bluetooth® 5.1. Ви зможете працювати на відстані до 10 м від свого ПК.
Миша HP 240 сумісна з пристроями, які працюють на операційних системах Windows 11, Windows 10, macOS, Chrome OS та підтримують підключення Bluetooth®. Вона живиться від однієї батарейки АА, ємності якої вистачає на 15 місяців роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12.9 мм |
| Тип | Миша |
| Колір | Білий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 793F9AA |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 542 г |
| Висота | 4.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 7.8 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | f030a22f-76c4-498b-889d-9235032e4723 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Способ упаковки | ff3fce65-a2df-4cb2-a435-d399623e4fcf |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴







