1 день
Бездротова миша з 1600 DPI HP 250 Dual Mode (6V2J7AA) забезпечує надійне з’єднання та високу точність відстеження рухів. Вона однаково зручна для користування правою та лівою рукою.
Підключайте мишу, використовуючи один із двох можливих способів – бездротове з’єднання на частоті 2,4 ГГц через ключ USB-A або бездротове з’єднання Bluetooth® 5.0.
Миша HP 250 Dual Mode сумісна з пристроями, які працюють на операційних системах Windows, macOS та Chrome OS. Вона живиться від однієї батарейки АА, ємності якої вистачає до одного року роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12.6 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6V2J7AA |
| Вага | 0,13 |
| Висота | 4.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 8.6 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Особливості | Без підсвітки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 1e6a1792-7ea0-4743-859a-e2b727338345 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Chrome OS |
| Країна реєстрації бренду | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 997 ₴







