

Мишка бездротова HP 240 Bluetooth, 3 кн., 1600 dpi, чорний
950 ₴
792 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 105299
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комфортна в користуванні бездротова мишка HP 240 Bluetooth Mouse з роздільною здатністю 1600 DPI забезпечує швидке і точне відстеження рухів. Вона однаково добре підходить для користування правою та лівою рукою. Форма мишки сприяє природному розташуванню руки та зап’ястя, що запобігатиме втомі під час тривалої роботи.
Мишка HP 240 Bluetooth Mouse живиться від одного акумулятора АА, якого вистачає до 15 місяців роботи. Підключення миші здійснюється за допомогою USB-A нано-ключа Bluetooth®, з нею ви зможете уникнути безладу від кабелів на робочому столі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.9 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3V0G9AA |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 542 г |
| Висота | 4.7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 7.8 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 6d3142ef-6d31-47cd-903b-3633d082616d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Способ упаковки | ff3fce65-a2df-4cb2-a435-d399623e4fcf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴


