

Клавіатура A4Tech Bloody B820R Red SW Black
3 022 ₴
2 518 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 109022
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
A4Tech Bloody B820R USB – найшвидша ігрова клавіатура у світі з механічними перемикачами на ігрових клавішах. Технологія Light Strike Інноваційна технологія LK (Light Strike) використовує оптичні перемикачі, що забезпечують неперевершений час відгуку 0.2 мс! На 25% більш швидке натискання клавіш Хід спрацьовування - з відстані 3 мм, що на 25% швидше, ніж у металевих перемикачів (у звичайних металевих перемикачів хід спрацьовування починається з відстані 4 мм). Жодних затримок! Реагує на світлові швидкості без затримок (звичайні металеві перемикачі мають час відгуку 18-30 мс). Інноваційна технологія Long-Lasting Технологія Long-lasting створює звук під час друку, який не зникне через кілька місяців активного використання. Унікальна довговічність Термін служби – понад 100 млн натискань (звичайні металеві перемикачі легко зношуються та окислюються). Персональне налаштування RGB-підсвічування Персональне налаштування має 3 індивідуальні режими підсвічування з підтримкою до 16.8 млн. колірних варіантів. 6 ефектів підсвічування RGB 6 типів підсвічування RGB встановлено на клавіатурі за замовчуванням. Щоб змінити тип підсвічування, натисніть "Fn" + "F12". Алюмінієва панель Верхня панель виконана з алюмінієвого сплаву, що забезпечує міцність та стійкість до корозії.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 102 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B820R Bloody (Black) Red SW |
| Вага | 1,17 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 19 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | c4651567-0d42-41ef-926f-c037f1d18703 мм mm |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 518 ₴


