Розширене колесо прокручування: ширше колесо прокручування забезпечує комфорт при тривалому використанні. Термін служби батареї до 12 місяців: збільшуйте інтервали між замінами батарей за допомогою енергозберігаючих технологій. Постійна стабільність бездротового зв'язку: удосконалене потужне бездротове з'єднання на частоті 2.4 ГГц з відстані до 10-15 м. Регульоване енергозбереження: 4 рівні енергозбереження. Перехід у режим сну через 0.2 секунди бездіяльності. Життєвий цикл 5 млн кліків: гарантія найвищої якості – понад 5 мільйонів кліків. 8-в-одному: 8 жестів для налаштування гарячих клавіш миші. Тихий клік: безшумна робота. Чи не відволікає вас від роботи і не заважає оточуючим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 13 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG12S (Black) |
| Вага | 0,117 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 21 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴







