Особливості 4-кнопкова провідна оптична миша Роздільна здатність миші: 800/1000/1200 DPI Працює на більшості поверхонь без килимка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gembird |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MUS-4B-06-BS |
| Вага | 0,105 |
| Вага (г) | 71 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | USB кабель |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | e66fd871-a948-407d-bbf5-a9416d6b3d39 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1000 - 1200 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | e914c4f6-2cc4-4751-9720-d89fd4d5fd6 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴





