Особливості Ергономічна офісна миша Бездротовий інтерфейс з кнопкою перемикання активності миші, яка дозволить вам витрачати енергію більш економно Ресурс перемикачів: 3 мільйони натискань Лите покриття та колесо прокручування - для більшого комфорту та довговічності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 13 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Mr-407 |
| Вага | 0,117 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 21 см |
| Дизайн | Монохромний |
| Інтерфейс підключення | USB адаптер 2.4 ГГц |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Без підсвітки |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 96befc02-4103-43ea-84b1-de916e653232 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Способ упаковки | 670d26db-3231-49b7-a708-d288181922e |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴






