Клавіатура Razer Ornata V3 TKL RGB 84key Mecha-Membrane Switch USB-A UKR, чорний
3 866 ₴
3 222 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 92493
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підкоріть обидва світи з Razer Ornata V3 TKL - низькопрофільною ергономічною ігровою клавіатурою без цифрового блоку на базі Razer Chroma RGB. Озброївшись надтонким форм-фактором і унікальними механіко-мембранними перемикачами Razer™, домінуйте у своїй роботі та грайте з компактною гібридною клавіатурою, яка перевершує свою вагу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Кількість клавіш клавіатури | 84 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RZ03-04881800-R371 |
| Вага | 1,23 |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 41 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Сумісність з ОС | Mac OS/Android/Linux |
| Українська розкладка | Так |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 222 ₴











