Logitech M235 Grey (910-002201) - зручна та надійна мишка для тих, хто любить подорожувати. Ви неодмінно оціните комфорт і зручність цієї компактної миші, яка зручно лежить в руці завдяки спеціальній формі корпусу з гумовими вставками і плавним коліщатком прокрутки.
Навіть в найбільш завантажених точках, таких як центральний аеропорт або високотехнологічний офіс, вдосконалена бездротова технологія Logitech з частотою 2,4 ГГц забезпечує надійність, яку можна порівняти з надійністю шнура, а також зручність роботи, яка властива бездротовим пристроям.
Наноприймач, який йде в комплекті такий мініатюрний і непомітний, що, підключивши його до USB-порту, ви можете залишити його там. Можна сміливо забути про всі незручності, пов'язані зі зламаними або втраченими приймачами.
Оцініть точність управління і переміщення при перегляді улюблених веб-сайтів, досягнуту завдяки застосуванню вдосконаленої технології оптичного відстеження Logitech - на поверхнях, недоступних для роботи з іншими оптичними мишками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 20 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-002201 |
| Вага | 0,134 |
| Вага (г) | 172 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Інтерфейс підключення | USB-ресивер |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 08708098-9c9c-45a8-b5b7-b109fce6f660 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Сумісність з | Linux/MacOS/Windows |
| Способ упаковки | 5de02aa8-399e-460c-b0a1-1755a370cc5c |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 111 ₴





