Мишка Modecom MC-M9.1, 4кн., 1600dpi, чорно-біла
205 ₴
171 ₴
- В наявності
- Код: 110456
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створюючи універсальну та практичну мишу MC-M9.1 компанія Modecom ставила перед собою мету у довговічності та ергономіці її форми.
Поверхня корпусу миші виготовлена з приємного дотику матеріалу Soft Touch, який забезпечує комфорт при довгому використанні і навіть при вологих руках. Миша MC-M9.1 оснащена роздільною здатністю 800/1200/1600 dpi та можливістю перемикання кнопкою для оптимального значення комфортної роботи з дисплеями високої роздільної здатності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Modecom |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | M-MC-00M9.1-200 |
| Вага | 0,182 |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Дизайн | Кольоровий |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Маленька |
| Розміри | 42b46983-104e-42bf-94ed-07964a035735 мм mm |
| Сумісність з | MacOS |
| Способ упаковки | a2047ab7-082f-46fb-a877-8eeb81145b2f |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴







