Бездротова миша HP Wireless Mouse 220
Компактна та симетрична бездротова миша з тривалим терміном служби батареї. Поліпшіть свої можливості підключення та спілкування, роботи та ігри. У бездротовій миші HP 220 світового класу, що відповідає найсуворішим стандартам якості HP, сучасний дизайн гармонійно поєднується з розширеними можливостями, що забезпечують додатковий комфорт.
Зручність бездротового підключення
Забудьте про дроти з надійним бездротовим підключенням на частоті 2.4 ГГц.
Надійна робота
Ефективне використання батареї забезпечує до 15 місяців щоденної роботи.
Зручна обтічна форма
Завдяки обтічній формі мишка зручна для керування будь-якою рукою протягом усього дня.
Просте зберігання
Наноприймач зберігається всередині миші для зручності у дорозі.
Управління трьома кнопками
Миша виконана з трьома кнопками та вбудованим коліщатком для зручності управління.
Сила зчеплення
Ретельно сконструйовані бічні вставки відрізняються ідеальною текстурою та забезпечують підвищений контроль.
Комфортне керування
Потужний оптичний датчик із синім світлодіодом із роздільною здатністю 1600 т/д забезпечують точне переміщення на більшості поверхонь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7KX11AA |
| Вага | 0,182 |
| Вага (г) | 80 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 3b583dca-1b7c-4e6e-a969-d9e4c8201a55 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Способ упаковки | dc83cc0a-61cd-4ac0-bfe0-1b85f2d9084f |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867 ₴





