Мишка Trust Puck Rechargeable Ultra-Thin BT WL Silent Blue
506 ₴
422 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 81092
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінімалістична бездротова акумуляторна миша із закругленими контурами та безшумними кнопками. Бездротова Bluetooth-миша Puck, що перезаряджається, відрізняється ультратонкою конструкцією висотою всього 27 мм і легко поміщається в будь-яку сумку, позбавляючи від безладдя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24126_TRUST |
| Вага | 0,11 |
| Вага (г) | 149 г |
| Висота | 3 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | ab32faca-0578-47e5-b5e2-f1b409277fb4 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 1600 DPI |
| Способ упаковки | 3b4b1e16-815f-4c36-bdb3-3e61ed2287f5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 422 ₴










