GXT 133 Locx Illuminated - точна ігрова миша з текстурованими бічними поверхнями і оригінальним світлодіодним підсвічуванням. Високоточний оптичний датчик 800 - 4000 точок на дюйм забезпечує високу швидкість і точність. Легко зрозуміти налаштування dpi - у кожної вибору швидкості свій окремий колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 17 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22988_TRUST |
| Вага | 0,23 |
| Вага (г) | 133 |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 08c7601a-1e6f-4297-83eb-5f434a6d1fec мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 4000 DPI |
| Способ упаковки | e3acb2e6-90c8-40d6-9745-5c9fc47c7bde |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴










