Унікальна довговічність
Кнопки з циклом зносостійкості більш ніж 20 млн кліків.
RGB-підсвічування
Світлові ефекти програмуються індивідуально. 16.8 мільйонів колірних опцій, всі вони легко встановлюються через Bloody 6.
6 режимів стрільби
Використовуйте клавіші «1, N 3» для перемикання режимів.
Чудова надійність!
Металеві ніжки полегшують ковзання пристрою по різних поверхнях, а також захищають його від пошкоджень. Вони витримують "пробіг" до 300 кілометрів, що в 100 разів більше, ніж в пластикових або гумових накладок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 14 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J90s Bloody (Black) |
| Вага | 0,31 |
| Вага (г) | 141 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Додаткові функції | Оптичні перемикачі: ресурс понад 20 млн. кліків, Металеві ніжки: ресурс понад 300 км |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість клавіш миші | 12 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | J90s Bloody |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Додаткові клавіші |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 3b0554c4-d04d-4533-ac9b-0a2cfdd84ea4 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 8000 DPI |
| Сумісність з | 1480 |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴





