

Мишка SteelSeries Prime Mini Black USB (62421)
4 056 ₴
3 380 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 62186
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЩЕ ОДИН ФАВОРИТ У КИБЕРСПОРТІ - ОПТИЧНІ МАГНІТНІ ПЕРЕМИКАЧІ
У той час як будь-який інший перемикач планети з часом неминуче стає повільним і пухким, перемикач Prime Prestige Optical Magnetic залишається на рівні навіть після 100 мільйонів натискань, що робить його найнадійнішим перемикачем у світі.
ПОРІВНЯННЯ ЗВУКУ ПЕРЕМИКАЧА PRESTIGE OМ З ТРАДИЦІЙНИМ МЕХАНІЧНИМ
Комбінація оптичного датчика, збільшеної пружини та магнітного з’єднання гарантує відсутність затримок, брязкоту та тривалий термін служби стабільно чітких клацань.
МЕНШЕ. ЛЕГШЕ. ГОТОВНІСТЬ ПЕРЕМОЖТИ В БУДЬ-ЯКУ ХВИЛИНУ.
Prime Mini була ретельно спроектована, щоб бути на 12% легшим і мати менший профіль, зберігши при цьому фірмову ергономічну форму Prime та передові технології, які роблять миші Prime максимально адаптованими для кіберспорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 19.6 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62421 |
| Вага | 0,071 |
| Вага (г) | 61 г |
| Висота | 6.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13.5 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | af4ec807-cc13-4ede-8d3d-4ecbc5c07a43 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 18000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴


