Steelseries Aerox 5 - надлегка ігрова миша здатна підкорити навіть найвибагливішого геймера. Завдяки чудовому набору характеристик і суперлегкої конструкції, яка стала на 40% легшою за інші різножанрові миші, ви зможете досягти неперевершених результатів у будь-якій грі з неймовірною маневреністю рухів. Миша має високий ступінь захисту IP54, що забезпечує водонепроникність та захист від пилу, бруду, жиру, ворсу і т.д. Головні особливості миші: - Надзвичайно легка конструкція вагою 66 г для швидкості та точності, що робить її ідеальною для всіх ігор Battle Royale, FPS, MOBA та інших швидких ігор. - Ергономічний 9-кнопковий програмований макет з 5 швидкодіючими бічними кнопками, включаючи унікальний перемикач вгору/вниз. - Технологія AquaBarrier має рейтинг IP54 для водонепроникності та захисту від пилу, бруду та ін. - Універсальна та надлегка миша, ідеальна для всіх ігор Battle Royale, FPS, MOBA та інших швидких ігор. - Спеціальний прецизійний оптичний датчик TrueMove Air зі справжнім відстеженням 1-к-1, 18 000 CPI, 400 IPS, прискоренням 40G та відстеженням нахилу. – Комутатори наступного покоління Golden Micro IP54 із довговічністю понад 80 млн натискань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62401 |
| Вага | 0,07 |
| Вага (г) | 66 г |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 17 см |
| Кількість клавіш миші | 9 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Перфорований корпус/Програмовані кнопки/вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 61ee724-0719-45bf-ba59-55f79f2e0918 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 18000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 844 ₴






