


Перо для планшета Wacom Pen 4K Intuos для CTL-4100CTL -6100 (LP1100K)
3 191 ₴
2 659 ₴
- Готово до відправки
- Код: 53697
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перо для планшета Wacom Pen 4K Intuos для CTL-4100 / CTL -6100
Якщо з комплектним пером вашого нового Wacom Intuos трапилася біда, його легко замінити на нове. Той же корпус з прогумованим захопленням, хороша збалансованість, легка вага і чутливість наконечника до 4096 рівнів натискання. Звичайно, всередині такої ж відсік для запасних наконечників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WACOM |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LP1100K |
| Вага | 0,08 |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 2 см |
| Мoдель | Pen 4K |
| Новинка | Немає |
| Сумісність | Intuos CTL-4100, Intuos CTL-6100 |
| Тип | Цифрове перо |
| Тип харчування | Безбатарейная технологія EMR |
| Тип пристрою | Професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴


