


Миша бездротова Asus TUF Gaming M4 Wireless Black (90MP02F0-BMUA00)
3 280 ₴
2 733 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 99402
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легка симетрична ігрова миша з підтримкою двох бездротових режимів підключення, сенсором з роздільною здатністю 12 000 dpi, шістьма програмованими кнопками, верхньою кришкою з PBT-пластика з антибактеріальним покриттям ASUS Antibacterial Guard, тефлоновими ніжками та Armoury Crate. Бездротова геймерська миша з підтримкою двох бездротових режимів підключення: 2,4 ГГц та Bluetooth LE. Оптичний сенсор ігрового класу з роздільною здатністю 12 000 точок на дюйм та кнопка для швидкого вибору чутливості (чотири рівні). Легка 62-грамова ігрова миша середнього розміру із симетричною формою (без елемента живлення та USB-адаптера). Антибактеріальне покриття ASUS Antibacterial Guard робить пристрій більш гігієнічним. Верхня кришка та бічні кнопки з високоякісного PBT-пластику з матовим покриттям. Працює з елементами живлення АА та ААА завдяки адаптеру, що входить до комплекту; це дозволяє зменшити вагу миші на 10%. Тефлонові ніжки забезпечують безперешкодне ковзання. Шість програмованих кнопок та вбудована пам'ять для зберігання налаштувань. Ексклюзивна програма Armoury Crate для легкого налаштування параметрів миші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90MP02F0-BMUA00 |
| Вага | 0,117 |
| Вага (г) | 86 г |
| Висота | 6.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 17.5 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | c2e8d6e9-cfbe-42a4-ded1-d85dacb85757 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 12000 DPI |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 733 ₴


